ارتباط میوه ها و شخصیت افراد

تاریخ انتشار: 97-11-14 16:11:34 یکشنبه
نمایش: 3378
(1 رای)

بوسیله میوه ها نیز می توان به شخصیت انسانها پی برد در ادامه ما به شما در این مطلب اطلاع رسانی می کنیم که چگونه می توان از روی میوه ها شرایط روحی و روانی اشخاص مختلف را تشریح نمود:

پرتقال

از بین میوه ها اگر پرتقال میوه محبوب شماست ، شما آدمی پر قدرت و بسیار صبورید و دوست دارید کارها را به آرامی و با متانت ، اما در عین حال با درایت کامل و جسارت به انجام برسانید . سخت کوش ، پر تلاش و کمی خجالتی هستید ؛ اما در دوستی می‌ توان به شما اعتماد کرد . شما دوستان خود را با دقت انتخاب کرده و با تمام وجود به آنها عشق می‌ ورزید و از درگیری و تنش به هر قیمت پرهیز می‌ کنید .

 

سیب

چنانچه سیب میوه محبوب شماست ، فردی اسراف‌ کار و بسیار رک‌ گو هستید . اگرچه ممکن است شخصاٌ بهترین سازمان‌ دهنده و مدیر نباشید ، اما می‌ توانید رهبر یک تیم کوچک باشید که با تلاش زیاد تیم را به موفقیت‌ های بزرگ می‌ رسانید . در بیشتر موقعیت‌ ها می‌ توانید به سرعت و به درستی تصمیم بگیرید ؛ شما از سفرهای کوتاه و غیر منتظره لذت می‌ برید . زمانی که با شریک زندگی خود به سر می‌ برید ، جذاب و خونگرم به نظر می‌ آیید و به شدت عاشق زندگی به مفهوم واقعی آن هستید .

 

آناناس

اگر آناناس میوه مورد علاقه شماست ، بسیار سریع تصمیم می‌ گیرید و سریع‌ تر از آن عمل می‌ کنید . در تغییر شغل و خطر کردن در زمینه اجتماعی شجاع و بی‌ باک هستید . شما دارای یک توانایی استثنایی در مدیریت می‌ باشید و نمی‌ گذارید کار روی دستتان بماند .

دوست دارید مورد اعتماد دیگران باشید ، معمولاً خیلی سریع با دیگران ارتباط دوستانه برقرار نمی‌ کنید ، ولی به محض انجام این کار دوستتان را برای همیشه برای خود نگه می‌ دارید . به ندرت به دنبال زندگی رمانتیک می‌ روید و شریک شما غالباً به واسطه این صفات ممتاز تحت تأثیرتان قرار می‌ گیرد ، اما از توانایی شما در نشان دادن این احساسات نا امید است .

 

 

موز

عاشقان موز افرادی دوست داشتنی ، آرام و طبیعتاً گرم و با احساس هستند . شما غالباً از نداشتن اعتماد به نفس و خجالتی بودن در رنج هستید . دیگران از طبع آرام و شیرینتان سوء‌ استفاده کرده و سعی می‌ کنند به این وسیله برای خود موقعیت‌ های جالبی را رقم بزنند . عاشق شریک زندگی خود در تمام زمینه‌ ها هستید و این عشق به خاطر زیبایی جسمی و روحی اوست ! به خاطر روشی که دارید روابط شما با او همواره در یک هماهنگی کامل است .

 

 

 

نارگیل

دوستداران این میوه سنگین و کمیاب افرادی جدی ، با فکر و با شعور هستند . از روابط اجتماعی لذت می‌ برید و به ویژه روی همراهان و دوستان خود حساسیت خاصی دارید . ممکن است کمی خودخواه به نظر آیید ، اما لزوماً چنین صفتی در شما برجسته نمی‌ شود . شما فردی سریع‌ الانتقال ، آگاه و گوش بزنگ هستید که در زمینه شغلی همیشه در بالاترین رده قرار داشته و به بهترین نحو کارها را انجام می‌ دهید . شما نیاز به شریکی عاقل داشته و عقل و احساس را با هم در این مسأله دخالت نمی‌ دهید .

 

 

گیلاس

چنانچه گیلاس میوه محبوب شماست ، زندگی همیشه به شیرینی که در نظر دارید خود را به شما نشان نمی‌ دهد . فراز و فرود در زندگیتان زیاد است ، به ویژه در موقعیت‌ های حرفه‌ ای و کاری . شما همیشه و در هر پروژه‌ ای کمی پول به دست می‌ آورید و نه به مقدار زیاد . ذهنی فعال و خلاق داشته و غالباً به دنبال چیزهای نو هستید . شما شریکی صمیمی و وفادار هستید ، اما اثر گذاشتن بر احساسات شما کار ساده‌ ای نیست . خانه‌ تان برای شما به منزله بهشت است و هیچ چیزی را بیشتر از این دوست ندارید که در منزل باشید و دوستان ، آشنایان و افراد خانواده شما را دوره کنند .

 

 

انگور سیاه

به طور کلی آدمی مؤدب و خوشرو هستید ، اما گاهی اوقات سریع و به‌ شدت عصبانی می‌ شوید ، هر چند به همان سرعت نیز عصبانیت شما فروکش می‌ کند . از زیبایی‌ ها به هر شکلی که باشد ، لذت می‌ برید . بسیار محبوب و مورد علاقه دیگران هستید و این محبوبیت به علت طبیعت گرم شماست . شور ، شوق ، علاقه وافری به زندگی دارید و از هر کاری که می‌ کنید ، لذت می‌ برید ؛ اعم از لباس پوشیدن ، خوردن و خوابیدن . شریک شما باید در تمام شور و علاقه شما سهیم باشد تا بتواند از تمام چیزی که به او هدیه می‌ دهید ، لذت ببرد !

 

 

هلو

درست مثل هلو شما از عصاره زندگی لذت می‌ برید . فردی رک‌ گو بوده و روشی دوستانه دارید در بخشش و در فراموش کردن نظیر ندارید و برای دوستی‌ ها ارزش بسیار زیادی قائل هستید . حس استقلال‌ طلبی در شما بسیار قوی است و این امر از شما فردی راستگو ساخته است .

عاشقی ایده‌ آل ، صبور ، صمیمی و یکرنگ هستید . با این حال به هیچ وجه دوست ندارید احساسات خود را در ملاء عام بروز دهید .

 

 

گلابی

چنانچه فکر خود را معطوف به انجام کاری می‌ کنید ، می‌ توانید آن را با موفقیت به انجام برسانید . شما دوست دارید که نتیجه تلاش‌ هایتان را به سرعت ببینید . از انگیزه‌ های مفید ذهنی لذت برده و دنباله‌ رو آن هستید . کمی خجالتی به نظر می‌ رسید و در بیان احساسات خود چندان راحت نیستید . زمانی که به دنبال شریک زندگی هستید به هوش سرشار ، دید وسیع و دل دریایی‌ اش اهمیت می‌ دهید .

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*